זמן איכות : 3 טיפים מעולים לזמן איכות עם הילדים. טיפ # 3

 

טיפ מס’ 3: שמרו על מרץ וכוחות בזמן העבודה

כן, העבודה תובענית, ולפעמים את מגיעה הביתה עייפה וכבר מרגישה שאין לך כוח ואין לך זמן למשמרת שנייה? תכננת והבטחת זמן איכות עם הילדים, אך את מרגישה נטולת אנרגייה?

תכל’ס – מה עושים?

כדי לשמור על הכוחות ולהשאיר מקום ומרץ לילדים, חשבי על מה שאת צריכה, איך לתדלק את עצמך בזמן העבודה:

  • אכלי בהפסקה אוכל מזין ובריא שהכנת לך מראש. אל תוותרי על עצמך! הכי גרוע זה להגיע הביתה רעבה ועצבנית, כי היה לך זמן רק לקפה או “רק לנשנש”.
  • השתדלי לקום מהכיסא לכמה דקות, או לחלופין להאט את קצב התנועה שלך, להסתכל החוצה, להתנתק במחשבה מהמטלות ולנשום עמוק תוך התמתחות. עשי זאת כמה פעמים ביום.
  •  החמיאי לעצמך – עשי רשימת הצלחות יומיות, מעין רשימת “מגיע לי, אני טובה” ואל תחכי שהבוס ייתן לך את זה רק בסוף הפרויקט. כללי ברשימה כל דבר טוב שעשית אותו יום, גם כאמא.

זכרי: כדי לתפקד היטב כאמא ולשמור על זמן האיכות עם הילדים, את חייבת לשמור על עצמך. רק כך תוכלי להעניק וליהנות מזה ולמנוע מעצמך רגשי אשמה מיותרים.

אהבתן? שתפו את הטיפ עם החברות. רוצות לקבל ממני עוד הרבה טיפים מועילים, עצות שוות והדרכה מעשית להצלחה? הקליקו עכשיו על הקישור והורידו את המדריך השלם לחיים בפוקוס – במתנה ממני ולגמרי בחינם.

Print Friendly, PDF & Email

אודות עדינה מלול

עדינה מלול עוזרת לנשים באמצע החיים לצאת מתקיעות ולפעול מתוך ערך עצמי ושמחת חיים. לקבלת המדריך החינמי, שייתן לכן טיפים ורעיונות יצירתיים איך לחיות בפוקוס ומתוך זקיפות קומה - לחצו עכשיו על הקישור

השארת תגובה