מאמר על אימון אישי: 3 דברים שחשוב לדעת לפני שמתחילים תהליך של אימון אישי

                                         מאמר : 3 דברים שחשוב לדעת לפני שמתחילים תהליך של אימון אישי             

 

יותר ויותר נשים מחפשות היום דרכים יעילות לשינוי בתחומי חיים שונים, אלא שבמקרים רבים הן נקלעות לתהליכים יקרים וארוכי טווח, שלא עונים על ציפיותיהן לפתרונות מהירים ואפקטיביים. נשמע מוכר? האם גם אתן מחפשות מענה שיעזור לכן לשים את הפוקוס על הבעיה העיקרית שמטרידה אתכן ולהגיע לפתרון מהיר ויעיל?  אימון אישי הוא אחת הדרכים היעילות והקצרות ביותר, שמתאימה במיוחד לנשים עסוקות שרוצות להשיג את השינוי הרצוי, ויחד עם זאת יש כמה דברים שחשוב לדעת, תחילה, כדי שהתהליך יהיה מוצלח ואפקטיבי. על  3דברים  שחשוב לדעת לפני שמתחילים אימון אישי (ולמה זה כל כך חשוב) – במאמר שלפניכן. אתן  מוזמנות לקרוא, ליישם ולשתף.

 

כמו שיכולתן לראות, נשים רבות מחפשות מענה שיסייע להן לבצע שינויים מועילים בחיים. תהליך של אימון אישי מאפשר להגיע לתוצאות הרצויות במהירות, אבל יש 3 דברים שחשוב לדעת לפני שמתחילים בתהליך.

 

עוד מעט נראה מהו הדבר החשוב ביותר שחייבים לדעת לפני שמתחילים אימון אישי, אך תחילה, הנה הדבר הראשון.

 

דבר ראשון: למי אימון אישי מתאים

הדבר הראשון שחייבים לדעת לפני שמתחילים תהליך של שינוי באמצעות אימון אישי הוא, שבאימון צריך באמת-באמת לרצות את השינוי ולהתחייב לו.

 

ולמה זה כל כך חשוב?

  • כי אימון אישי הוא דרך נהדרת לדייק את הרצונות שלכן ולאפשר לכן להוציא אותם מהכוח אל הפועל
  • ללא רצון ומחויבות אמיתית לשינוי – יהיה לכן קשה מאוד להתקדם ולהגיע אל התוצאה הרצויה לכן
  • רק כאשר אתן מחויבות באמת לתהליך ולתוצאה, תוכלו לקחת חלק פעיל באימון ולהתקדם מהר לקראת השינוי הרצוי.

 

וזה עוד כלום לעומת הדבר השני…

 

דבר שני: איך אימון אישי עובד

הדבר השני שחייבים לדעת לפני שמתחילים אימון אישי הוא, שמדובר בתהליך פעיל המחייב את המתאמנות לבצע משימות קטנות בכל שבוע, ומשימות אלה הן שמאפשרות להן להתקדם אל התוצאה.

 

ולמה זה כל כך חשוב?

  • כי אימון אישי הוא לא תרופה חיצונית, אלא מחויבות הדדית של המאמנת והמתאמנת כאחד
  • אם לא תכינו את המשימות השבועיות, לא יהיה לכן בסיס להתקדמות בדיאלוג ובתהליך
  • רק אם תבצעו את המשימות השבועיות, מדי שבוע בשבוע ומכל הלב, תוכלו לשים את הפוקוס על השינוי העיקרי והמהותי שאתן רוצות, ותוכלו להשיג את התוצאה הרצויה לכן, תוך זמן קצר.

 

שום רשימה של הדברים שחשוב לדעת על אימון אישי כדי להצליח בתהליך השינוי  לא תהיה שלמה, בלי לדבר על הדבר הבא והוא החשוב מכולם.

 

דבר שלישי: במה עוסק האימון האישי

הדבר השלישי שאתן חייבות לדעת לפני שאתן מתחילות תהליך של אימון אישי הוא, שהתהליך מתמקד בהווה, כלומר במי שאתן עכשיו ובמה שאתן רוצות ברגע זה.

 

ולמה זה כל כך חשוב?

  • כי באימון אישי תלמדו לתרגל חשיבה חיובית על עצמכן ועל הכוחות שמניעים אתכן לפעולה
  • כדי להצליח בשינוי חשוב שתתמקדו בכאן ועכשיו, ותתחברו למי שאתן ולמה שאתן רוצות לשנות
  • ככל שתדעו לשים את הפוקוס על הזהות העכשווית שלכן, ותבינו מה השינוי הרצוי לכן, ומהם הכוחות המניעים אתכן – כך תוכלו להגיע לתוצאה הרצויה מהר יותר וביעילות רבה יותר.

 

לסיכום:

אין ספק כי מבין כל הכלים והטכניקות ליצירת שינוי בחיים, תהליך של אימון אישי הוא הדרך היעילה והקצרה ביותר, שמתאימה בצורה מושלמת לנשים עסוקות, כמותכן.

 

יחד עם זאת, כפי שיכולתן ללמוד מהמאמר, יש 3 דברים שעליכן לדעת לפני שאתן מתחילות תהליך של אימון אישי לשינוי, כדי להגיע לשינוי במהירות וביעילות: עליכן לרצות את השינוי, לבצע את כל המשימות שהמאמן מבקש בין הפגישות, ולדעת לשים את הפוקוס על השינוי הנכון לכן, שבאמת ישתמש בכוחות הייחודיים שלכן כדי לשים אתכן במרכז – כאן ועכשיו.

 

עכשיו תורך

הצגתי בפניכן 3 דברים שכל אחת חייבת לדעת לפני שהיא מחליטה על תהליך של אימון אישי במטרה להשיג את השינוי הרצוי לה בצורה המהירה והאפקטיבית ביותר. עכשיו הבמה כולה שלכן. מה עוד הייתן מוסיפות מניסיונכן על 3 הדברים שהעליתי במאמר? אנא, שתפו בתגובות, כדי שכולנו נוכל ללמוד.

 

הצעד הבא שלכן להצלחה

אהבתן? שתפו! רוצות לקבל עוד טיפים, מידע מועיל ורעיונות טובים איך לעשות שינוי חיובי ורצוי שיוביל אתכן אל התוצאה הרצויה?  לחצו עכשיו על הקישור וקבלו את מדריך חיים בפוקוס” – במתנה ממני ולגמרי בחינם!

Print Friendly, PDF & Email

אודות עדינה מלול

עדינה מלול עוזרת לנשים באמצע החיים לצאת מתקיעות ולפעול מתוך ערך עצמי ושמחת חיים. לקבלת המדריך החינמי, שייתן לכן טיפים ורעיונות יצירתיים איך לחיות בפוקוס ומתוך זקיפות קומה - לחצו עכשיו על הקישור

השארת תגובה