להגשים חלום: איך עזרתי לעופרי להוציא לפועל קורס חדש ולהגשים חלום (ואני יכולה לעזור גם לכם)

להגשים חלום: איך עזרתי לעופרי להוציא לפועל קורס חדש ולהגשים חלום (ואני יכולה לעזור גם לכם)

אנשים רבים בעלי ידע וניסיון בחיים ובעבודה חולמים גם להעביר את הידע הזה לאחרים ובכך להגשים את עצמם וגם להיטיב עם העולם. אך מה קורה כאשר מול הרצון והחלום הם דווקא נמנעים מפעולה ומרגישים כמו משותקים? נשמע מוכר? האם גם לכם קרה שראיתם בדמיונכם ים של אנשים שמקשיבים לכם ורוצים עוד ועוד, ויחד עם זה לא הוצאתם לפועל שום דבר ונשארתם רק בחלום? במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא איך באימון אישי עזרתי לעופרי להוציא לפועל קורס חדש בעל ערך ואיך תוך מספר שבועות היא מלאה את הקורס בתלמידים.

עופרי היא מטפלת עצמאית רב תחומית, בעלת ידע רב וניסיון גדול עם מטופלים וגם כמורה. בשלב שבו נפגשנו היא הרגישה מתוסכלת, לא מרוכזת, מאוכזבת ותקועה, מה שגרם לה חוסר חשק לפעול. לשאלתי, מה הביא אותה אלי, היא ענתה שהיא רוצה להגשים חלום וללמד את כל הידע שלה אותו כתבה בקורס חדש  – כבר עם תחילת שנה”ל הקרובה, אך קשה לה לפעול, ליזום, לשווק ולהביא נרשמים.

“יש לי תשוקה להוציא את הידע שלי החוצה, להעביר אותו הלאה לכמה שיותר, אך קשה לי לעשות את הצעד הראשון… אני מתוסכלת מזה שיש לי כל כך הרבה מה לתת ואני לא עושה הרבה כדי להוציא  את זה לפועל. הגעתי לאימון אישי כי אני מבינה שהאימון מתמקד במטרה ויכול לעזור לי ללמד ולהגשים את החלום שלי תוך זמן קצר”. מהתשוקה וההתלהבות הזו יצאנו לדרך…

 

דבר ראשון: בררנו עד כמה לימוד הקורס חשוב ומה מקשה להוציא אותו לפועל

עופרי הגיעה  עם המון רצון לפתוח קורס חדש, אך גם עם הרבה רצונות אחרים בתחום החברתי והאישי. זה גרם לה תחושת הליכה לאיבוד וחוסר מיקוד בתוך כל המאוויים שלה. בשלב הראשון בררנו מה באמת חשוב לה, כדי לכוון את האימון לצורך האמיתי שלה – האם באמת ללמד קורס חדש היה חשוב כל כך, או שהיו רצונות יותר חשובים שהפריעו מלהתמקד במטרה? ברור הצורך האמיתי של עופרי הוציא אותה מתחושת הבלבול ואפשר לה להתרכז במטרה אחת. תוך כדי הדיאלוג היא יכלה להעלות את הקשיים שמונעים אותה מלשווק את הקורס שלה. כך יכולנו לתעל את הזמן הקצר שהיה בידינו בכיוןן שהיה נכון לעופרי:

“אחרי מפגש אחד נפלו לי כל כך הרבה אסימונים…ואני יודעת איזה קולות בראש אני צריכה להנמיך על מנת שלא יפריעו לי לצאת לדרך…”

 

דבר שני: אתרנו את כל התכונות החזקות שיעזרו לצאת לפעולה

אחרי שהגדרנו את המטרה של האימון, זיהינו את הצרכים האמיתיים שמאחרי המטרה ומה מונע מעופרי לממש אותם, הגיע הזמן לחזק את הביטחון ולהנמיך את עוצמת הקשיים שהביאו להימנעות מפעולה. במגוון תרגילי אימון עופרי גילתה מחדש את התכונות הכי חזקות שלה שיכולות להניף את הקורס שלה ולהביא לה המון נרשמים. עופרי הניחה בצד את הביקורת העצמית והקשיבה יותר להצלחות שלה ולמעגל החברים התומך והמפרגן שלה. כך היא  קבלה ביטחון  ואמונה בדרך האישית שלה :

“ברור לי כעת מה המפתח שלי לשיווק , ומה שחשבתי לקושי – ניתן לפיתרון בקלות”.

במפגש הבא היא כבר הגיעה עם רשימת רעיונות איך להיפגש עם אנשים.

 

דבר שלישי: כתבנו רשימת צעדים אופרטיביים וקלים לביצוע

אחרי שהתמקדנו במטרה שלשמה באה עופרי, חיזקנו את הביטחון העצמי והדגשנו את ההצלחות ואת הכוחות שאיתם היא יכולה לצאת לדרך, הגיע הזמן לכתוב וליישם צעד אחר צעד מה עופרי יכולה ורוצה לעשות כדי לצאת מהבית, לנוע ולהגיע ללקוחות פוטנציאלים, כך שהיא תוכל ללמד את הידע הנפלא שלה למטפלים אחרים. היה כיף אמיתי לראות את החיוך הרחב על פניה של עופרי כשהיא  יצאה מאזור הנוחות שלה תוך זמן  כה קצר והגשימה את חלומה:

“התרגילים שלך עבדו כל כך מהר! אני ממוקדת, אני רוצה לפעול כמה שיותר, אני מרגישה את השינוי הטוב שעברתי, אני נהנית ומתחזקת מזה”

 

בשורה התחתונה

עופרי הגיעה לאימון האישי במטרה לצאת מבלבול ומחוסר הפעולה הזמני שלה, על מנת לפתוח קורס חדש תוך זמן קצר ומוגדר ולמלא אותו בנרשמים.

כפי שיכולתם לראות במאמר, במסגרת האימון האישי הגדרנו מה הכי חשוב לעופרי, התמקדנו במטרה אחת , הנמכנו את עוצמת הקשיים שנתנו לה תחושת תקיעות, איתרנו את כל התכונות החזקות שיכולים להניף את העסק וכתבנו רשימת פעולות קלות ומגוונות שמתאימות לאופי של עופרי כדי להגיע אל האנשים הרצויים לה. והתוצאה? הקורס נפתח במועד עם כמות נרשמים מרשימה.

 

זכות המילה האחרונה לעופרי:

” קל לי יותר לעשות ולפעול ואני רואה תוצאות. יש לי כבר קבוצת נרשמים לקורס. לא האמנתי שזה יקרה תוך 4 מפגשים, וואו, איזו הרגשה נפלאה!”

 

טיפ קטן צידה לדרך

גם אתם רוצים למנף את העסק שלכם או להגשים חלום בעזרת אימון אישי?

  • התמקדו במטרה הכי חשובה לכם, שתתן לכם סיפוק
  • האמינו בכוחות הנפלאים שלכם, אינכם יודעים? – שאלו את החברים שלכם
  •  כל הגשמת חלום מתחילה בפעולות קטנות

כדי שהאימון שלכם יצליח, עליכם להאמין ולהתרכז במטרה, להאמין בעצמכם ולפעול צעד אחר צעד.

 

עכשיו אתם

הראיתי לכם איך אימון אישי נתן לעופרי את המנוע לפעולה – הכוחות שלה, המיקוד במטרה אחת ותכנון דרכי פעולה כדי להגיע אל הלקוחות שלה. עכשיו תורכם – מה תוכלו להוסיף מנסיונכם? מה אתם מציעים לעופרי כדי להתמיד בעשייה ולהגדיל את קהל הלומדים שלה בקורס שבנתה? נשמח אם תשתפו אותנו פה מטה בתגובות, כדי שכולנו נוכל ללמוד ולצמוח.

 

הצעד הבא שלכם להגשמת חלומות

אהבתם? שתפו את המאמר עם החברים. גם אתם רוצים לקבל ממני טיפים מועילים, עצות שוות והדרכה מעשית להגשמת חלומות תוך כדי גילוי הכוחות שלכם? הקליקו עכשיו על הקישור והורידו את המדריך “חיים בפוקוס” – במתנה ממני ולגמרי בחינם https://lp.vp4.me/fwq

Print Friendly, PDF & Email

אודות עדינה מלול

עדינה מלול עוזרת לנשים באמצע החיים לצאת מתקיעות ולפעול מתוך ערך עצמי ושמחת חיים. לקבלת המדריך החינמי, שייתן לכן טיפים ורעיונות יצירתיים איך לחיות בפוקוס ומתוך זקיפות קומה - לחצו עכשיו על הקישור

השארת תגובה