שירותים – קואצ’ינג

שירותים – קואצ’ינג

איך להיות במרכז, בשליטה ובצמיחה באמצע החיים

יותר ויותר נשים באמצע החיים מרגישות שהזמן עובר מהר והן עוד לא הספיקו לעשות למען עצמן. הן מרגישות שחייהן לא בשליטה, כי הן עסוקות בעזרה למשפחה וכל הכסף מוזרם לילדים או לנכדים, ואילו הן חשות תקיעות ואיש לא רואה אותן באמת. זה אכן מתסכל מאד!

נשמע לך מוכר? האם גם את….

הבשורה הטובה היא שכדי לצאת מהרגשת התקיעות הזאת ולהתחיל להרגיש טוב ואפילו לחייך, לא צריך טיפול ארוך ומתיש וגם  לא לחפור בכל בעיות הילדות.

מה שדרוש לך זה אוזן קשבת, זיהוי הצרכים האמיתיים שלך ובעיקר גילוי מחדש של העוצמות הנפלאות שלך על מנת שתוכלי להגשים חלומות ולחייך עכשיו, באמצע החיים.

האימון האישי נותן לך מענה מושלם בזמן קצר ובמשאבים שווים לכל נפש. אני מציעה לך אימון אישי עם ארגז כלים עשיר מתחום התרפיה באמנויות .

מה המומחיות שלי?

אני מציעה לך אימון אישי עם ארגז כלים עשיר מתחום התרפיה באמנויות . בעזרת סרטים מותאמים לך, צפייה מונחית , תרגילי צילום קלים ומעניינים ועוד הרבה אחרים, תוכלי לעבור תהליך חוויתי של שינוי ותרגישי שוב בשליטה על חייך בתהליך קצר וענייני.

אני מזמינה אותך לערוך אתי הכרות ראשונה דרך מה שכתבו עלי מתאמנים שלי בסוף התהליך, חלקם מטפלים בעצמם –  לחצי על דף לקוחות מספרים

אז איך ואיפה זה קורה?

אני מזמינה אותך קודם כל לפגישת הכרות אישית בקליניקה שלי, בגילון ( ליד כרמיאל).

אם את רחוקה נוכל לערוך שיחה ראשונה  בסקייפ או בטלפון. מניסיוני אין כמו פגישה פנים אל פנים. ההיכרות אורכת בין 30 –  60 דקות. בפגישת ההכרות אני אאזין לך, אברר מהו הכאב העיקרי שבו את רוצה לטפל, וביחד נגיע למטרה הרצויה לך במהירות ובהנאה.

כל מה שצריך לעשות כדי שניפגש הוא פשוט להתקשר אלי ל 0548186277

Print Friendly, PDF & Email